Dahua hrvatska: alarm, video nadzor, interfoni, mrezna oprema, vatrodojava

Dodatna oprema

Set Descending Direction

11 Proizvod(a)

  1. Zensko napajanje
  2. MUŠKI KONEKTOR DC ZA KAMERE VS-PC01
  3. Split kabel 1 DC ulaz / 4 DC izlaza za napajanje kamera

    4 izlaza DC Power Splitter kabel. Ukupno rješenje za cijepanje jednog napajanje na 4 uređaja koji koriste 5.5 x 2.1mm promjer DC.

    Idealno za CCTV opreme
    Dijeli postojeći 5.5mm x 2.1mm DC izlaz na 4 izlaza.
    Napojite 4 kamere iz jednog PSU
    Idealno za 24V, 12V i 5V aplikacije

    Imajte na umu da postoji mnogo vrsta istosmjernih napajanja proširenja dostupnih na tržištu.
    Najčešće se koristi za CCTV opreme 5.5mm.

    Više o proizvodu
  4. Video balun do 600m (transformator impedancije) + stezaljka
    1 Par - Video balun (transformator impedancije) za parični kabel – domet 600m, za HDCVI I ANALOGNE KAMERE Više o proizvodu
  5. PFA152 nosac za montazu na stup
    >Material: Aluminum >Pole Mount Bracket >Neat & Integrated design Više o proizvodu
  6. Pro napajanje 12V4A DC za video nadzor

    Ulazni napon: 220V
    Izlazni napon: DC 12V
    Snaga: 4A
    Dimenzije: 16 cm x 4.7 cm x 3.2 cm

    Više o proizvodu
  7. Dahua spojna kutija PFA122 Dahua junction box
    IP66, materijal:aluminijum, dimenzije: (ŠxDxV) 134mm x 134mm x 55mm, temperatura: -40ºC ~60ºC Za detaljne informacije o kompatibilnim modelima, molim Vas pogledajte PDF fajl sa specifikacijama Više o proizvodu
  8. Mini GBIC Multi-Mode LC SX Module - up to 2KM
    Multi-Mode SFP 1000Base SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 1310nm. Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 ~ 60 degrees C Više o proizvodu
  9. 8-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    (10)Port Managed Layer 2 Desktop Switch, (8)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2) 100/1000X SFP slots, Switch can be Powered using port 8 (IEEE 802.3af/at PoE 48V ~ 56V DC in-line power or with external 12V DC power adapter), Switch Fabric 20Gbps / non-blocking, Switch [email protected] 14.8Mpps, Metal case (SFP transceiver modules sold seperate) Više o proizvodu
  10. 2Tb Hard disk za video nadzor
    Serija namijenjena je upravo implementaciji u sustave video nadzora. S 24x7 tehnoogijom pouzdanosti i ultra-hladnom radu, ovi diskovi su savršeni za sustave videonadzora, DVR i medijske poslužitelje Standardni diskovi za računala nisu predviđeni za tako velika opterećenja i performanse koje se očekuju od diskova za video nadzor. Sustavi nadzora su aktivni 24 sata dnevno 7 dana u tjednu, često su sačinjeni od nekoliko kamera visoke rezolucije. Sve te kamere svih 24 sata svih 7 dana u tjednu odjednom zapisuju podatke na tvrdi disk zbog toga je bas potreban ovakva vrsta tvrdog diska. Više o proizvodu
  11. 26-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount. Switching capacity 52 Gbps. Forwarding rate: 39Mpps. Switch dimension 440 x 131 x 44. Više o proizvodu

Set Descending Direction

11 Proizvod(a)

Ova stranica koristi cookie. Zahvaljujući kolačićima možemo Vam ponuditi prijatnu web stranicu. Više o kolačićima >>
x